• Nasza szkoła dołączyła do kampanii respektuj.pl

• To pierwsza taka kampania w Polsce, przewidziana na kilka lat, w której polskie szkoły - nauczycieli i uczniów wspierają znani i cenieni artyści, dziennikarze, ludzie mediów - wspaniali, nieszablonowi, troszczący się o świat wokół nich.

Inicjatorem i twórcą projektu jest Dariusz Martynowicz. Patronat nad projektem objęły: Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, Fundacja Orange oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie im. Janusza Korczaka. Wspiera nas także Go Jump, a partnerem technologicznym projektu jest Dell Technologies.

• Mam przyjemność ogłosić, że nasza szkoła dołączyła do tej kampanii!
            •            Wspólnie budujmy szkołę wolną od przemocy i dyskryminacji.
            •                        Wejdź na stronę www.respektuj.pl
            •                                  Dodaj Fanpage respektujpl do obserwowanych.

Dołącz do nas i zmieniaj świat wokół siebie!

W naszej szkole 4 nauczycielki ( Jola, Emila, Ilona, Jola T.) wraz z wybranymi uczniami z Filii Parlino postanowiły dołączyć do Kampanii Respektujemy.

Trwają już akcje z nagrywaniem filmu, tworzeniem scenariusza, dialogów i dekoracji, a także lekcje z wartościowymi tematami!

W związku z przeprowadzaną akcją w szkole-liczymy nie tylko na nagrody czy możliwość wygrania zabawy edukacyjnej w GOJUMP ale PRZEDE WSZYSTKIM na wartość przesłania: Stop dyskryminacji! i zrozumienia jak ważny jest każdy człowiek!